O nás

Tiskárna Grafema byla založena v roce 1991 a je na trhu již přes 20 let. Zabývá se výhradně polygrafickou výrobou. Zhotovuje všechny druhy tiskovin ve všech barevných provedeních. Disponujeme ofsetovou, digitální a knihtiskovou technologií. Vzhledem ke svému vybavení realizuje veškeré druhy tiskovin jako jsou hospodářské tiskoviny, brožury, plakáty apod.

Knihtisková technologie umožňuje provádět rýhování, perforování, číslování, výseky klasickým kvalitním způsobem a ražbu zlatých, stříbrných a barevných kovových fóliích. Speciální technologií sloužící k jištění specifických druhů tiskovin je aplikace řízených i neřízených hologramů formou termodražby, tisk gilošů, irisů a číslování tiskovin.

Knihařské zpracování výrobků je realizováno do vazby V1 popřípadě V3 jednou až čtyřmi drátěnými skobami. Mimo to je prováděno lepení včetně snášení do knihařských bloků a to jak ofsetových papírů, tak i papírů samopropisovacích v počtu listů dle přání zákazníka.

Samopropisovací papíry jsou potiskovány v jedné i více barvách s možností provádění číslování a vytváření samopropisovacích složek v různém složení počtu listů, jejich formátů a druhů papíru.

Zvláštní požadavky zákazníků na atypické polygrafické výrobky jsou plněny na základě dohody s odběratelem. Jedná se převážně o zušlechťování tiskovin pomocí UV-laku velkoplošných výseků apod.

Veškerá produkce tiskárny je realizována kolektivem odborných pracovníků majících dlouholeté zkušenosti v oblasti polygrafické výroby.